Adzuna

 Każda oferta pracy. Wszędzie.

Nasz zespół

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, na który składają się najwyższej klasy specjaliści branży IT, marketingu i sprzedaży. To dzięki nim Adzuna staje się najlepszym portalem do rozpoczęcia szukania nowych ofert pracy. Ciężko pracujemy, intensywnie się relaksujemy, lubimy naszą pracę, gramy w piłkarzyki (kiepsko nam idzie), wspólnie sięgamy do gwiazd.

The Adzuna team

Założyciele Adzuna

Doug Monro

Doug Monro

Współzałożyciel

Do niedawna Doug był Dyrektorem Operacyjnym portalu z nieruchomościami Zoopla. Od 2008 nadzorował powiększenie zespołu od 5 do 75 osób. Zoopla stał się drugim co do wielkości portalem z nieruchomościami w Wielkiej Brytanii, dzięki ruchowi organicznemu oraz przejęciom odwiedza go miesięcznie 5 milionów użytkowników. Poprzednio Doug był Dyrektorem Zarządzającym Gumtree.com, największego w UK portalu z ogłoszeniami. Zbudował zespół po przejęciu przez eBay w 2005 roku.

Zanim związał się z Gumtree, Doug pracował w eBay UK, Bain & Company, Unilever oraz jako przedsiębiorca. Doug otrzymał tytuł licencjata (brytyjskie BA) z j. angielskiego na uniwersytecie Cambridge oraz MBA na uniwersytecie Kellogg. Chodź niechętnie się do tego przyznaje, jest wykwalifikowanym księgowym.

Andrew Hunter

Andrew Hunter

Współzałożyciel

Andrew był do niedawna Vice-Prezydentem ds. Marketingu oraz Dyrektorem Generalnym portalu z lokalnymi recenzjami Qype. Rozwinął ten serwis od 0 do 17 milionów unikalnych użytkowników w ciągu 2 lat.

Zanim związał się z Qype, Andrew był Dyrektorem ds. Marketingu w Gumtree.com, a także zarządzał marketingiem w wyszukiwarkach w grupie Thomas Cook. Andrew otrzymał tytuł licencjata (brytyjskie BSc) z biznesu i ekonomii na uniwersytecie Oxford Brookes, jest także certyfikowanym SEO Ninja.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, sprawdź aktualne dostępne oferty na Adzuna. Lubimy używać naszego produktu i codziennie go udoskonalać.