Adzuna logo

Hostessa w salonie samochodowym (Praca w weekendy)

Lokalizacja: Bielsko-Biała
Firma: AUTO GAZDA GROUP
Plac Pigal
Aplikuj

Wielomarkowy Autoryzowany Dealer Samochodów Auto-Gazda Group oferuje możliwość podjęcia pracy w Bielsku-Białej na stanowisku:

Hostessa w salonie samochodowym (Praca w weekendy - sobota, niedziela handlowa)

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej o ustabilizowanej sytuacji rynkowej
- możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia
- pracę w młodym i ambitnym zespole
- pakiet sportowy MultiBenefit

Wymagania:

- miła aparycja
- komunikatywność
- sumienność
- prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na maila: praca@auto-gazda.pl z tytułem: HOSTESSA.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Auto-Gazda Group to ceniona polska marka, której wieloletnia tradycja motoryzacyjna i konsekwencja w dążeniu do założonych celów – pozwalają na osiąganie najlepszych z możliwych efektów, jakim jest stabilność w rozwoju firmy. Auto-Gazda to 7 punktów autoryzowanych salonów i serwisów marek Citroën, DS, Mazda i Škoda, a także Seat na terenie Śląska: Pszczyna, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik.


KLAUZULA INFORAMCYJNA
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Auto-Gazda Group 43-200 Pszczyna, ul. Bielska 31d , (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Auto-Gazda Group danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: odo(małpa)auto-gazda.pl.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez roku, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem odo(małpa)auto-gazda.pl.

Aplikuj

Podobne oferty

Promotor Hostessa weekendy grudniowe
Merlin
Bielsko-Biała
Pracownik myjni samochodowej w salonie
Auto Gazda Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
hostessa Auchan
Marlin
Bielsko-Biała
hostessa Makro
Marlin
Bielsko-Biała
Hostessa
Hostessy na Targi Energetab Bielsko Biała!
Bielsko-Biała