Adzuna logo

Konstruktor

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Firma: conTeyor Poland Sp. z o.o.
Plac Pigal
Aplikuj

conTeyor Poland Sp. z o.o. to stabilna firma o globalnym zasięgu, lider na rynku europejskim, dostarczający najwyższej jakości opakowania tekstylne wielokrotnego użytku, stosowane głównie w przemyśle motoryzacyjnym i AGD. Opakowanie może być składane w celu optymalnego wykorzystania miejsca w transporcie lub w zakładzie klienta.

conTeyor Poland to zespół ponad 200 osób, współpracujących z sobą na każdym etapie realizacji zamówienia. Średni staż pracy w naszej firmie to ponad 7 lat, a wielu naszych pracowników jest z nami już od 20 lat, czyli od początku naszej działalności!


Obecnie poszukujemy do pracy osoby na stanowisko: KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Jakie stawiamy wymagania?

•Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane o specjalności mechanicznej)
•Znajomość rysunku technicznego
•Umiejętność obsługi programów CAD (AutoCad, mile widziana znajomość NX)
•Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora (mile widziane w branży motoryzacyjnej)
•Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
•Obowiązkowość i systematyczność
•Samodzielność w działaniu i zaangażowanie w wykonywaną pracę
•Umiejętność analitycznego myślenia
•Odporność na stres

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

•Przygotowywanie dokumentacji technicznej prototypowej i seryjnej
•Ewaluacja prototypów
•Ciągłe udoskonalanie projektowanych produktów pod względem funkcjonalności i kosztów

Pracownicy są dla nas kluczową wartością, dlatego oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
•Wynagrodzenie zasadnicze, bogaty system premiowy oraz pakiet socjalny
•Atrakcyjne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe)
•Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
•Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy
•Przyjazną atmosferę pracy


Dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@conteyor.com

W tytule maila proszę wpisać: Konstruktor

Prosimy o dopisanie w CV wybranej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku przez conTeyor Poland Sp. z o.o.o., w celu realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać w każdym czasie odwołana."

lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku przez conTeyor Poland Sp. z o.o.o., w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać w każdym czasie odwołana."Obowiązek informacyjny:
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest conTeyor Poland z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach 43-502, przy ul.Legionów 255.
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę conTeyor Poland w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, jak: imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do czasu cofnięcia zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat. W przypadku zakończenia procesu rekrutacyjnego, gdy nie była wyrażana dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w formie archiwizacji, w celach dowodowych, przez okres właściwy dla upływu przedawnienia roszczeń, który wynosić będzie maksymalnie 5 lat.
Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Aplikuj

Podobne oferty

Konstruktor
Nicromet
Oświęcim, małopolskie
Konstruktor
conTeyor Poland Sp. z o.o.
Czechowice-Dziedzice
Konstruktor
conTeyor Poland
Czechowice-Dziedzice, śląskie
Konstruktor
PLP Poland S.A.
Bielsko-Biała
KONSTRUKTOR
CELMA INDUKTA Spółka Akcyjna
Bielsko-Biała