Adzuna logo

Support Worker / Southampton UK / 7.25 GBP/h / kwiecień 2017

Lokalizacja: Polska
Firma: ProworkPL
Plac Pigal
Aplikuj

Świetna oferta pracy dla opiekunów z prawem jazdy w Anglii od kwietnia 2017! Domy prywatne na terenie południowej Anglii w Southampton poszukują opiekunów dla osób niepełnosprawnych.
Stały kontrakt jako opiekun w UK!

Brytyjski pracodawca, wieloletni klient Prowork.pl zatrudni doświadczonych opiekunów / Support workers ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Support Worker – świadczenie opieki środowiskowej dla indywidualnych pacjentów w danym rejonie. Opiekun dojeżdża do prywatnych domów pacjentów.
Oferta stałej pracy dla opiekunów - samochód służbowy do własnego użytku. Opiekun osoby niepełnosprawnej pomaga pacjentom w codziennych czynnościach (higiena, spacery, asystowanie w zajęciach terapeutycznych). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy.

Wymagania
doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi z learning disabilities
znajomość języka angielskiego
prawo jazdy (zapewniony samochód służbowy, również do własnego użytku)
wymagane referencje z poprzednich miejsc pracy
Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy
Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon - praca od kwietnia 2017!

Warunki
Wynagrodzenie: 7.25 funtów/godz. brutto, pon.-czw. noc - 8.50 funtów brutto godz., sob.-niedz. dzień - 8.50 funtów brutto godz., pt.-niedz. noc - 10.05 funtów godz.
Zamieszkanie: w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 85 funtów/tyg.
Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat 40 godz. / tyg.. Możliwość pracy w nadgodzinach.
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Aplikuj