Adzuna logo

Agent d/s nieruchomości

Lokalizacja: Bielsko-Biała
Firma: Biuro Nieruchomości
Plac Pigal
Aplikuj

Oczekujemy: zainteresowania tematyką nieruchomości, zaangażowania i rzetelności w wykonaniu powierzonych obowiązków kreatywności i samodzielności w działaniu oraz umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy własnej dyspozycyjności, odpowiedzialności, wysokiej kultury osobistej predyspozycji do pracy w sprzedaży (mile widziane doświadczenie), ambicji umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami, otwartości, zapraszam również do współpracy osoby prowadzące samodzielną ( jednoosobową) działalność w tej branży

Oferujemy: samodzielną i ciekawą pracę pełną wyzwań możliwość rozwoju zawodowego, elastyczne godziny pracy nowoczesne narzędzia pracy bardzo dobre warunki finansowe ( wysoka prowizja).

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny proszę przesyłać z klauzulą „Oświadczam, że wszystkie podane dane są zgodne z prawdą i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez biuro nieruchomości dla celów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

Aplikuj

Podobne oferty

Agent ds. nieruchomości
WGN Nieruchomości Sp. z o.o.
Ustroń, śląskie
Agent ds. nieruchomości
Klamar
Bielsko-Biała
Agent Nieruchomości
Komfort Nieruchomości
Bielsko-Biała
Agent Nieruchomości
RE/MAX Invest
Bielsko-Biała
AGENT NIERUCHOMOśCI
RE/MAX Invest
Bielsko-Biała