Adzuna logo

Przedstawiciel/Kierownik

Lokalizacja: Bielsko-Biała
Firma: Expacto
Plac Pigal
Aplikuj

Firma działająca w dziewiczej dziedzinie odszkodowań.

Współpracując z nami masz możliwość oferowania osobom które straciły pieniądze w tak zwanych polisach 3 filarowych. Jesteśmy organizacją o najwyższej jakości obsługi Klienta w zakresie odzyskiwania pieniędzy od Towarzystw Ubezpieczeniowych .

Gwarantujemy gruntowne przeszkolenie oraz satysfakcjonujący system wynagrodzeń.

Zaproszenie do współpracy kierujemy do osób pragnących rozpocząć zarabianie pieniędzy, osób posiadających doświadczenie w pracy z klientami, sprzedażą bezpośrednią, doradztwie, które pragną rozszerzyć zakres swoich usług lub podjąć nową działalność.

Ofertę kierujemy również do aktualnych lub byłych Agentów ubezpieczeniowych oraz byłych Agentów firm odszkodowawczych,agentów Open Finnce,agentów OFE,Pracowników windykacji,przedstawicieli Providenta,Bociana itp.. Praca może być wykonywana jako dodatkowe zajęcie lub jako jedyne źródło dochodu.

Wyślij swoje Cv abyśmy mogli się spotkać i porozmawiać.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Expacto sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883

Dane kontaktowe:

Aplikuj