Junior C#/ERP Developer

Lokalizacja: Szczecin
Firma: QT Swiss Development Sp. z o.o.
Aplikuj.pl
QT Swiss Development to rozwijająca się firma w branży programowania. Naszymi partnerami są firmy będące liderami w branży automotive.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin/Wrocław

Twój zakres obowiązków
Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji,
Rozwój systemu ERP (Microsoft Dynmics NAV),
Udział w analizach, testach oraz wdrożeniach wytworzonego oprogramowania,
Czytanie i sporządzanie dokumentacji technicznej oprogramowania.

Nasze wymagania
Znajomość zagadnień programowania obiektowego i podstawowych wzorców projektowych,
Znajomość języka C#,
Znajomość relacyjnych baz danych i systemu kontroli wersji np. Git,
Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
Mile widziane studia techniczne (informatyka).

To oferujemy
Wdrożenie w system ERP,
Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów,
Pracę w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej),
Elastyczne godziny pracy,
Możliwość skorzystania z karty Multisport, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,
Pracę w młodym zespole o płaskiej strukturze,
Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu wiedzy UoP (3000 netto – 4000 netto).

Osoby zainteresowane zapraszam do wysłania aplikacji na adres: @