OPERATOR MASZYN CNC

Lokalizacja: Starachowice
Firma: Envo Sp. z o.o.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w branży grzewczej, budowlanej oraz kolejowej. W związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Starachowice

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn wykorzystywanych do produkcji elementów do branży kolejowej, budowlanej, ściśle związanej z ogólnie pojętą techniką grzewczą, elementów wykorzystywanych w transporcie i logistyce oraz innych pokrewnych branżach.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe lub pokrewne (mile widziane mechaniczne);
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi;
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • otwartość na współpracę w zespole;
  • komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie;

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i zaangażowania;
  • stabilność zatrudnienia;
  • motywacyjny system premiowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie wiedzy;
  • miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;

Serdecznie zapraszamy do kontaktu... Przesłania CV... Umówienia się na rozmowę rekrutacyjną.

Z poważaniem
Zespół HR ENVO