Mechanik

Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Firma: Accent Jobs

Mechanik- Belgia
Dla firmy z 90-letnim doświadczeniem w technologii napędów poszukujemy mechanika.
Naprawa i dystrybucja szerokiej gamy silników elektrycznych, motoreduktorów, pomp, regulatorów częstotliwości i związanych z nimi zastosowań to podstawowa specjalizacja firmy.
Firma znajduje się w Brugge i jest dostępna środkami transportu publicznego.

Mechanik

Obowiązki

  • Przegląd silników elektrycznych, wentylatorów, instalacji hydraulicznych oraz termicznych, pomp oraz innych urządzeń
  • Ocena stanu technicznego urządzeń i decydowanie, jakie naprawy musza być wykonane
  • Naprawa i/lub wymiana wyżej wymienionych urządzeń
  • Demontaż oraz montaż części

Wymagania

  • Doświadczenie lub wyksztalcenie w/w funkcji
  • Przywiązywanie dużej uwagi do jakości wykonywanej pracy
  • Gotowość do nauki oraz ciągłego rozwijania swoich umiejętności
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

Oferujemy

  • Zarobki uzależnione od doświadczenia
  • Pracę w firmie dysponującej nowoczesnym sprzętem oraz stale inwestującej w rozwój zawodowy pracowników
  • Zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • Możliwość przejścia na stały kontrakt po półrocznym okresie próbnym

Wyślij CV pod adres w ogłoszeniu.
Co się dzieje po aplikacji?
Jeśli podoba nam się to, co widzimy na Twojej aplikacji, zostaniesz zaproszony na rozmowę telefoniczną. Jeśli po rozmowie telefonicznej będziemy chcieli rozpatrzyć Twoją aplikację, zostaniesz zaproszony do udziału w rozmowie Teams, Skype Zoom, lub Watsup przez internet z pracodawcą do końcowej rozmowy kwalifikacyjnej.