Elektryk ds. Pomiarów

Lokalizacja: Sieradz

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wg niemieckich przepisów na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie w wysokości:
    * 13 euro netto/h z zapewnionym zakwaterowaniem,
    * 16 euro netto/h z własnym zakwaterowaniem,
  • dodatkowa premia powitalna do 600 euro,
  • system premiowy (dodatek świąteczny oraz urlopowy),
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika podczas trwania całego okresu zatrudnienia,
  • brak 'Zeitkonta' - nadgodziny wypłacane są zgodnie z okresem rozliczeniowym.

Zadania:

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych miernikiem FLUKE,
  • wykonywanie pomiarów instalacji sieciowych,
  • przeprowadzanie przeglądów instalacji elektrycznych,
  • lokalizacja błędów w instalacjach.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację w miejscu pracy,
  • kwalifikacje zawodowe potwierdzone certyfikatem SEP lub ukończenie szkoły o profilu elektrycznym,
  • umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku na terenie Niemiec,
  • posiadanie samochodu celem dojazdu do miejsca pracy,
  • gotowość do podjęcia współpracy na terenie całych Niemczech,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

. HASH(0x56502d2b1e40). HASH(0x56502d76f250)