Sprzedaż fajerwerków Radomsko

Lokalizacja: Radomsko
Firma: WorkProfit
Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest jedną z największych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu 18 lat pracę z nami znalazło ponad 50 000 osób. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko
SPRZEDAŻ FAJERWERKÓW

Termin: 22-31.12.2020 r.

Stawka 17,00 zł brutto/h

ZADANIA:

- obsługa stoiska z fajerwerkami
- obsługa klientów

Wymagania:

• 21 lat i dostępność w podanych terminach

• Pracowitość i rzetelność

• Kultura osobista i zaangażowanie w powierzone zadanie

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
• Wynagrodzenie, które jest wypłacane do 15 dnia następnego miesiąca

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub o kontakt pod numery : 663 515 589