Adzuna logo

DOSTAWCA / KURIER GLOVO

Lokalizacja: Piaseczno
Firma: Udriver Partner Sp. z o.o.
Aplikuj

UDriver sp z o.o.
Jesteśmy Partnerem flotowym największych firm kurierskich, działających na polskim rynku, w tym m.in. Glovo, Uber, Uber Eats. Działamy we wszystkich miastach obsługiwanych przez aplikacje. Wybierz polecanego partnera i zacznij już dziś!
UDriver.pl

DOSTAWCA / KURIER GLOVO


Obowiązki

▶️ CZYM JEST GLOVO?
Glovo to platforma, która umożliwia klientom zamawianie posiłków na wynos, zakupów w sklepach czy transportu dowolnego przedmiotu małych gabarytów z punktu A do punktu B w obrębie miasta. Klient może na przykład zamówić komuś kwiaty z kwiaciarni, poprosić o kupno i dowóz leków gdy nie chce wychodzic z domu, dostarczyć współlokatorowi klucze bez wracania do mieszkania i tak dalej.
Klient zamawia to za pomocą aplikacji, która następnie wysyła informację do kuriera. W przypadku jedzenia na wynos wysyła także zamówienie do restauracji, która zaczyna przygotowywać posiłek, gdy kurier jest już w drodze po odbiór.

▶️ JAK ZACZĄĆ?
Jedyne, czego potrzebujesz, by zacząć, to partner - taki jak Udriver! W Udriver gwarantujemy terminowe wypłaty co 2 tygodnie, stałą pomoc naszych konsultantów oraz liczne bonusy dla dostawców. Zgłoś się przez przycisk "Aplikuj", a następnie czekaj na kontakt telefoniczny od naszego rekrutera.

Wymagania

▶️ ILE BĘDZIESZ PRACOWAĆ?
Ile chcesz! Dosłownie. W Glovo jesteś sam sobie szefem. Możesz pracować kilka godzin dziennie, tylko popołudniami, w weekendy lub każdego dnia. Nie ma minimalnej ilości godzin do przepracowania. 1-2x w tygodniu otwiera Ci się grafik i rezerwujesz dogodne dla siebie godziny.

▶️ CZY POTRZEBUJESZ AUTA?
Nie potrzebujesz auta, by zostać Gloverem! Wystarczy skuter, rower lub hulajnoga. Jeśli jednak posiadasz auto i chcesz używać go do pracy - zapraszamy!

Oferujemy

▶️ ILE ZAROBISZ?
Zarobki w Glovo wahają się w granicach kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za godzinę, w zależności od obowiązującej w danej godzinie stawki gwarantowanej lub zarobków z kursów i licznych bonusów. Nasi najsprawniejsi Gloverzy zarabiają nawet 8000 zł brutto/miesiąc! Wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności oraz chęci do pracy.

▶️ JAK WYGLĄDA ROZLICZENIE?
Wynagrodzenie otrzymujesz co 2 tygodnie na swoje konto bankowe.


Aplikuj

Aplikuj

Podobne oferty

Dostawca, kurier Glovo
Citydrive Sp. z o.o.
Piastów, mazowieckie
Dostawca, kurier Glovo
Citydrive Sp. z o.o.
Pruszków, mazowieckie
Dostawca, kurier Glovo
Citydrive Sp. z o.o.
Otwock, mazowieckie
Dostawca, kurier Glovo
Citydrive Sp. z o.o.
Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
Dostawca, kurier Glovo
Citydrive Sp. z o.o.
Raszyn, mazowieckie