Spedytor Międzynarodowy

Lokalizacja: Wałbrzych
Firma: TSL Nordic Sp. z o.o.

Poszukujemy Spedytorów Międzynarodowych w trybie Home Office

Obowiązki

• Praca zdalna – z możliwością pracy stacjonarnej w Kaliszu i Koszalinie
• Aktywne pozyskiwanie kontrahentów i przewoźników wykorzystując narzędzia branżowe,
• Utrzymywanie relacji z klientami w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług,
• Negocjacje i przygotowywanie wycen zgodnie z wytycznymi firmy,
• Radzenie sobie w sytuacjach trudnych wykorzystując wiedzę i doświadczenie

Wymagania

• Min. 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku Spedytor Międzynarodowy,
• Komunikatywna znajomość języka obcego (preferowany: angielski, niemiecki lub francuski),
• Łatwość w kontaktach z innymi,
• Dobra organizacja czasu pracy – w trybie home office,
• Determinacja i zaangażowanie w realizacji planów sprzedażowych – minimalna miesięczna marża generowana dla firmy na poziomie co najmniej € 3000

Oferujemy

• Doświadczona kadra, na której wsparcie możesz liczyć od pierwszego dnia pracy,
• Zgrany zespół i partnerskie relacje,
• Jasne i przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń,
• Atrakcyjne zarobki i bogaty system premiowy (do 50 % miesięcznej marży)
• Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z branży
• Zatrudnienie w dowolnej formie zgodnie z zapotrzebowaniem pracownika (umowa o pracę lub B2B)

TSL Nordic Sp. z o.o. to spedycja międzynarodowa, która powstała w 2014 roku łącząc ze sobą długoletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie drogowym oraz prawie dekadę doświadczeń w spedycji. Wykorzystując zgromadzoną wiedzę i ciągłe usprawnianie systemu pracy, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki standard naszych usług. Świadczymy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne na terenie Unii Europejskiej i Skandynawii.