Specjalista ds. Eksportu

Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Firma: Talent Partners

Dla naszego klienta - nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w okolicach Kędzierzyna-Koźla - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Nr ref. SE/7104

Najważniejsze obowiązki:

  • koordynacja spraw eksportowo-celnych wewnątrz zakładu,
  • bieżąca obsługa zagranicznych kontrahentów,
  • przygotowywanie i koordynowanie odpraw celnych,
  • nadzorowanie i obsługa wysyłek,
  • współpraca z agencjami i urzędami celnymi,
  • przygotowywanie i kompletacja dokumentów,
  • sporządzanie raportów oraz zestawień.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień eksportowo-celnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego - min. B2/C1,
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobre warunki zatrudnenia,
  • dodatkowe benefity.