Business Analyst

Lokalizacja: Wrocław
Firma: Hays Poland Sp. z o.o.

Wroclaw

Nr Ref. 1148018

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowy

Rodzaj umowy: umowa o pracę lub B2B

Współpraca: długofalowa

Zadania:

prowadzenie analizy biznesowej (idealnie ww dużym i złożonym projekcie Commerce)
udział w projektach wdrożeniowych IT (e-Commerce, CRM, ERP)
modelowanie i dokumentowanie procesów biznesowych
identyfikowanie, analiza i budowanie specyfikacji wymagań (biznesowych i systemowych) w postaci m.in. opisów, diagramów procesów i user story
współpracę z zespołem programistów i zewnętrznymi dostawcami technologicznymi
tworzenie i prezentację analiz wspierających podejmowanie decyzji w celu optymalizacji procesów wraz z rekomendacjami zmian i kierunków rozwoju
zarządzanie dokumentacją projektową

Wymagania:

3-letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego IT, która:
wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne/ekonomiczne
doświadczenie w prowadzeniu analiz w dużych i złożonych projektach informatycznych oraz ich migracji
doświadczenie w zbieraniu, analizie, priorytetyzacji wymagań oraz tworzeniu ich specyfikacji
znajomość najlepsze praktyki w zakresie analiz biznesowych
znajomość notacji BPMN, UML (lub podobnych)
wiedza techniczna, która pozwala na swobodną rozmowę z członkami zespołu projektowego w różnych rolach (np. architekt, product owner, designer, programista)
doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile, SCRUM , Lean)
znajomość min. podstawy UX i UI
umiejętność planowania i realizowania stawianych sobie celów

Mile widziane:

doświadczenie programistyczne
doświadczenie jako szkoleniowiec, prelegent, wykładowca
posługuje się j. angielskiego na poziomie min. B2znajomość narzędzi CASE
certyfikat analizy biznesowej: CCBA, CBA

Oferujemy:

Współpraca w oparciu o B2B lub umowę o pracę
Atrakcyjne stawki
Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Pracę w międzynarodowym środowisku
Możliwość pracy zdalnej
Udział w konferencjach i szkoleniach

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

hays.pl