stanowisko lub firma
miasto lub województwo
Zaawansowane »

inspektor nadzoru budowy, warszawa

Lokalizacja:
Warszawa
Firma:
Randstad

opis stanowiska

Dla prężnie rozwijającego się developera poszukujemy Inspektora Nadzoru Budowy. Jeśli jesteś otwarty na nowe doświadczenia, nie czekaj. Aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • początkowa umowa w wymiarze pół etatu, do sześciu miesięcy pracę na pełen etat
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w rozwijającej się firmie

zadania

  • sprawowanie kontroli zgodności realizacji z projektem lub pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej
  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych
  • odbiór robót budowlanych
  • uczestniczenie w odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych
  • przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania
  • potwierdzenie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad
  • kontrolowanie rozliczeń budowy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • minimum dwu letniego doświadczenia na zbieżnym stanowisku
  • biegłej znajomości prawa budowlanego
  • otwartości do pracy w wymiarze pół etatu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47