Przedszkolanka

Lokalizacja: Jarosławiec
Firma: Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Praca od 20 kwietnia

Obowiązki

  • nadzór nad dziećmi w wieku przedszkolnym w mini clubie
  • zabawa z dziećmi
  • organizacja i prowadzenie ciekawych form spędzania czasu wolnego
  • umiejętność organizowania gier i zabaw dla dzieci,
  • malowanie twarzy

Wymagania

  • wykształcenie pedagogiczne
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • dobra organizacja pracy, punktualność, rzetelność
  • kultura osobista, zdolności manualne, kreatywność, energia, pogodny charakter
  • komunikatywność, samodzielność, otwartość
  • dyspozycyjność również w weekendy

Oferujemy

Zapewniamy pracę w ciekawym zespole, w ciekawych miejscu.
Zapewniamy wszelkie materiały do pracy

Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Health Resort & Medical Spa Panorama Morska **** w Jarosławcu