stanowisko lub firma
miasto lub województwo
Zaawansowane »

Specjalista ds. rekrutacji z orzeczeniem o niepełnosprawności

Lokalizacja:
Mrągowo
Firma:
BPO NETWORK Sp. z o.o.

BPO NETWORK Sp. z.o.o.
Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Obowiązki
• Aktywne docieranie do Kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod rekrutacji i selekcji
• Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnie z polityką i standardami firmy
• Współpraca z klientami na każdym etapie procesu,
• Budowanie partnerskich relacji z kandydatami i klientami
• Sporządzanie raportów, budowanie i aktualizowanie bazy danych kandydatów
• Inicjowanie i prowadzenie działań mających na celu budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy na rynku pracy

Wymagania
• wykształcenia wyższego, preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi
• doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (min. 1 rok)
• samodzielności i umiejętności organizacji pracy
• komunikatywności, otwartości na ludzi
• dyspozycyjności w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
• znajomości j. angielskiego min. na poziomie B2
• mile widziane: znajomość przepisów prawa dot. zatrudniania osób niepełnosprawnych
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (nie wymagamy przesłania)

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełny etat
• możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
• zadania pełne wyzwań i możliwości kreatywnego działania
• współpracę z zaangażowanym i profesjonalnym zespołem

Kontakt w sprawie stanowiska:
manager ds. rekrutacji Agnieszka Grochala
503460421

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.