stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Doradca Klienta

Lokalizacja:
Nowy Żmigród
Firma:
NEONET S.A .

Wymagania:

Jeśli:

  • jesteś pasjonatem elektroniki, chętnym poznawania coraz to nowszych technologii
  • wyzwania działają na Ciebie motywująco i dążysz do ich realizacji
  • praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem nakręca Cię do działania
  • jesteś zmotywowany, nie umiesz "usiedzieć w jednym miejscu” i zarażasz swoim pozytywnym podejściem innych :)
nie wahaj się – APLIKUJ!

Obowiązki:

Co dokładnie będzie należeć do zakresu Twoich obowiązków?

  • śledzenie najświeższych nowinek ze świata współczesnej technologii, a następnie dzielenie się wiedzą o nich z Klientami
  • zdobywanie doświadczenia w najpotężniejszej współcześnie dziedzinie w handlu, dzięki szkoleniom i codziennej pracy w sklepie
  • obsługa Klientów oraz pomoc w doborze najlepszego dla nich sprzętu – takiego, który sprawi, że poczują się komfortowo nawet podczas rutynowych, codziennych czynności
  • aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych, która przekłada się na wysokość Twojej premii
  • jako członka zespołu budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Konkursy sprzedażowe
  • Biblioteka wewnętrzna
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Rabaty pracownicze
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe NEONET S.A .AdresNowy Dwór Gdański Ważne jeszcze 85 dni (do 29.09.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63525942Data wprowadzenia: 29 czerwca 2020Aktualizacja: 5 lipca 2020Wyświetleń: 111Wyświetleń na liście: 1 564 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności