Pracownik techniczny/ Monter/ Serwisant

Lokalizacja: Bielsko-Biała
Firma: Partner Rozwoju
Plac Pigal

Dla naszego klienta, specjalizującego się w proponowaniu rozwiązań dla działów Utrzymania Ruchu przedsiębiorstw przemysłowych w zakresie części maszyn, hydrauliki, pneumatyki i tworzyw sztucznych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik działu technicznego/ monter/serwisant
Miejsce pracy: Bielsko- Biała

Zakres obowiązków pracownika:

Wykonywanie prostych prac ślusarskich/ stolarskich/ monterskich
Cięcie piłą formatową i taśmową wg. podanej specyfiki
Wykonywanie konstrukcji (skręcanie, przycinanie ) i zabudów w systemie profili aluminiowych (Bosch, Item)
Sporządzanie kosztorysów oraz raportów zużycia materiałów
Montaż elementów zabudów i maszyn w siedzibie klienta

Wymagania:

Predyspozycje techniczne
Wykształcenie techniczne lub doświadczenie na stanowisku technicznym
Zdolności manualne (wiercenie, szlifierka kątowa, szlifierka taśmowa, piły różnego rodzaju (stal nierdzewna, aluminium)
Podstawowa znajomość rysunku technicznego i umiejętności prowadzenia pomiarów
Chęć do prac manualnych i fizycznych
Umiejętność komunikacji z klientem wg. panujących norm i standardów
Podstawowa obsługa komputera (e- mail, Internet, Word, Excel)
Czynne prawo jazdy kat B

Firma oferuje:

Zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę z doświadczonym i ambitnym zespołem w miłej rodzinnej atmosferze
Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju
Samodzielność w działaniu
Możliwość awansu
Imprezy integracyjne

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub wyślij SMS na nr 690901515 , oddzwonimy najszybciej jak jest to możliwe.

CV z numerem referencyjnym PT/05/19 prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja@partnerrozwoju.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.