Zatrudnimy księgowego / księgową do ksiąg rachunkowych

Lokalizacja: Bielsko-Biała
Firma: Biuro Rachunkowe KONKRET
Plac Pigal

OPIS stanowiska:
- wprowadzanie dokumentów do ksiąg rachunkowych
- ustalanie wyniku finansowego
- sporządzanie deklaracji VAT
- zamykanie ksiąg rachunkowych
- sporządzanie sprawozdań finansowych

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i ustaw
- odpowiedzialność, skrupulatność, dokładność
- niezbędna znajomość obsługi programu FK Symfonia
- Bardzo dobra znajomość MS Office
- Umiejętność organizacji pracy związanej z obsługą wielu firm

Firma oferuje:
- przyjazne środowisko pracy oraz kultura organizacyjna
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę