stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Wrocław

7,120 Oferty pracy dostępne w Wrocław

Wrocław to miasto przecięte Odrą. To właśnie tej rzece i jej dorzeczach Wrocław zawdzięcza swój rozwój. W centrum miasta powstał zespół wysp odrzańskich połączonych mostami, które choć są pod ochroną, można zwiedzać. Wrocław posiada czwartą największą ilość mostów i kładek w Europie. Rozwinęła się tu mała żegluga promowa – promem można przepłynąć z jednego krańca miasta na drugi.
Wrocławska Hala Ludowa, zwana Halą Stulecia, wpisana jest na listę UNESCO. W chwili powstania szczyciła się największą kopułą na świecie. Niedaleko znajduje się również Pergola oraz Fontanna Multimedialna, która najbardziej spektakularnie wygląda w nocy, kiedy organizowane są spektale światło-dźwięk. Warto również zboczyć trochę z trasy, aby zaczerpnąć kultury wschodu w Ogrodzie Japońskim.
Amatorzy odpoczynku w wodzie będą zachwyceni największym w Polsce aquaparkiem oraz dwoma kąpieliskami: Wrocławskim Parkiem Wodnym oraz Kąpieliskiem Morskie Oko. To właśnie tutaj znajduje się jeden z trzech torów wyścigów konnych w Polsce. Miłośnikom malarstwa może przypaść do gustu Panorama Racławicka z panoramicznym malowidłem o wymiarach 117x15 metrów.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Wrocław

Najlepsze oferty pracy w Wrocław

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Wrocław

Agent Ubezpieczeniowy
Wrocław i okolice
Lider Zespołu
Wrocław, Dolnośląskie
Kierownik Zespołu
Wrocław, Dolnośląskie
Team Leader/Supervisor
Wrocław, Dolnośląskie
Team Leader
Wrocław, Dolnośląskie