stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

wielkopolskie

11,420 Oferty pracy dostępne w wielkopolskie

W województwie wielkopolskim znajduje się wiele jezior, ale nie tylko to czyni je atrakcyjnym turystycznie. Każdy znajdzie tu dla siebie coś, co warto zobaczyć.
Historycy będą szukali pierwszej polskiej stolicy w Gnieźnie. Legenda głosi, że gdy Lech rozstał się z Czechem i Rusem, to własnie miejsce wybrał na kolebkę państwa polskiego. Tu również znajduje się grób pierwszego polskiego męczennika – świętego Wojciecha. Jego historia jest zapisana na Drzwiach Gnieźnieńskich.
W Wolsztynie znajduje się parowozownia, w której można zobaczyć wspaniałe, stare maszyny. Krzyżuje się tu też kilka tras północ-południe i wschód-zachód biegnących przez Poznań i Konin.
Dla amatorów piwa interesujący może być fakt, że swoją siedzibę ma tu Lech Browary Wielkopolski. Natomiast szukający mocniejszych wrażeń koniecznie powinni odwiedzić Leszno, gdzie możliwe jest odbycie lotu szybowcem.
W Lednicy organizowane jest spotkanie młodzieży chrześcijańskiej, na które co roku przyjeżdża ponad 100 tysięcy młodych. Natomiast w Górce Duchownej znajduje się bardzo stare sanktuarium, do którego organizuje się pielgrzymki.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w wielkopolskie

Najlepsze oferty pracy w wielkopolskie

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?