stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Szczecin

3,779 Oferty pracy dostępne w Szczecin

To znajdujące się nad Odrą miasto położone jest na skrzyżowaniu dwóch dużych dróg handlowych - lądowej ze wschodu oraz wodnej z północy - i pozostaje do dziś jednym z największych portów bałtyckich w Polsce. Walory przyrodnicze Szczecina oraz jego dogodne nadbałtyckie i nadodrzańskie położenie nadają temu miastu ogromny potencjał rozwojowy.
Aktualnie do głównych celów strategicznych miasta zalicza się wspieranie biznesu lokalnego, zwiększenie liczby inwestycji zewnętrznych, rozwój efektywnej współpracy międzynarodowej i podnoszenie innowacyjności przedsiębiorstw.
Niewiele osób wie, że tereny zielone i zbiorniki wodne zajmują ponad połowę powierzchni Szczecina, co czyni go wyjątkowym na skalę europejską. Obecnie trwają prace nad projektem Floating Garden 2050, który wykorzystując atuty przyrodnicze, geograficzne i lokalizacyjne Szczecina ma na celu uczynić z niego miasto wizjonerskie, otwarte i wielokulturowe. Sieć pływających ogrodów dobrze obrazuje dzisiejsze priorytety miasta, czyli stworzenie miejsca przyjaznego mieszkańcom i turystom, które angażuje się w innowacyjne przedsięwzięcia, zawsze mając na uwadze ekologię i dobro przyrody.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Szczecin

Najlepsze oferty pracy w Szczecin

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Szczecin

Specjalista ds. Kadr i Płac
Szczecin, zachodniopomorskie
Mechanik - praca bez doświadczenia
Szczecin, zachodniopomorskie
Project Coordinator
Szczecin, zachodniopomorskie
Magazynier
Szczecin, zachodniopomorskie
inspektor
Szczecin, zachodniopomorskie
Kierowca cysterny ADR - Niemcy
Szczecin, zachodniopomorskie