stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Przeglądaj oferty pracy w Dystrybutor

1,321 Dystrybutor ofert pracy w Polsce

Dystrybutor to osoba, która zajmuje się kontrolowaniem ruchu przewozowego. Do jego głównych zadań należy przekazywanie zleceń kierowcom dystrybucyjnym oraz zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu. Głównym zadaniem dystrybutora jest stworzenie jak najbardziej optymalnego planu transportu, kontrola wydatków związanych z odbieraniem przesyłek i organizowaniem dostaw. Sprawuje on także pieczę nad dokumentacją dystrybucyjną. W przypadku pracy w mniejszej firmie dystrybutor zajmuje się bezpośrednio realizację zleceń nadesłanych klientów. Może on przyjmować zlecenia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i przy pomocą wyspecjalizowanego oprogramowania, jak na przykład SPEED.

Obowiązki i umiejętności

Dystrybutor musi być osobą odpowiedzialną i zaangażowaną, gdyż odpowiada za bardzo wiele zadań, wyznaczonych celów, a także raportowanie. Co więcej, dystrybutor powinien cechować się wysoką kulturą osobistą, szczególnie w przypadku kontaktu z klientem i przewoźnikami. Do wykonywania zawodu dystrybutora potrzebne jest także posiadanie doświadczenia w pracy w branży TSL, a także odpowiedni zestaw cech osobowościowych. Powinny być to umiejętności analitycznego i logicznego myślenia, a także pracy pod presją, szczególnie przydatna w trakcie przygotowywania harmonogramów i planów. Dystrybutor powinien by także być osobą komunikatywną, posiadającą łatwo nawiązywać kontakty. Do tego zawodu preferowanymi kandydatami są osoby posiadające wykształcenie przynajmniej średnie. Ponadto, powinien on posiadać praktyczną znajomość MS Office oraz systemu SPEED.


Na stanowisku wymagane jest:
- komunikatywność i odporność na stres
- rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków służbowych
- umiejętność organizacji pracy własnej

Wymagane kwalifikacje

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość systemu SPEED
  • Umiejętności obsługi komputera

Przydatne linki

Najlepsze lokalizacje dotyczące Dystrybutor

Najlepsze firmy oferujące pracę

Podobne oferty pracy

Czy pracujesz w tej branży? Jesteś zadowolony?

Najnowsze oferty pracy w Dystrybutor

Doradca Handlowy (marka premium)
Gdańsk, Tczew, Elbląg Wejherowo, pomorskie
SPRZEDAWCA, KONSULTANT -SKLEP MEDYCZNY
03-172 Warszawa, mazowieckie
Magazynier
Do negocjacji - Olkusz, Małopolskie
Specjalistka ds Obsługi Sprzedaży
Toruń, kujawsko-pomorskie
Kierowca transportu krajowym
Warmińsko-mazurskie
Kierowca
Warmińsko-mazurskie, Giżycko
Inżynier Aplikacyjny
Warszawa lub Gdańsk
ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY DO MONTAŻU SZAF STEROWNICZYCH
Kraków, Warszawa, Wrocław, Kielce, Lublin, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Łódź, Rzeszów, Toruń, Olsztyn, Opole, Poznań,