stanowisko lub firma
miasto lub województwo
Zaawansowane »

Przeglądaj oferty pracy w Asystent sprzedaży

129 Asystent sprzedaży ofert pracy w Polsce

Asystent sprzedaży pełni rolę pomocnika sprzedawcy lub handlowca. Stanowisko to traktowane jest jako przygotowanie do awansu po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia. Najczęściej praca polega na wykonywaniu prostych czynności takich, jak formułowanie wiadomości mailowych, formatowanie raportów czy wykonywanie telefonów biznesowych. Asystent sprzedaży może uczestniczyć w spotkaniach biznesowych obserwując bardziej doświadczonych kolegów, uczyć się zawodu i przygotowywać do awansu.
Asystent sprzedaży często pomaga tworzyć plan dnia swojemu bezpośredniemu przełożonemu i kontrolować jego kalendarz spotkań. Powierza mu się również nadzorowanie stanów magazynowych produktów i surowców. Powinien wspierać dział handlowy w kontaktach z klientami i dostawcami, a także pomagać im w wykonywaniu pracy. Do przygotowywania raportów nieodzowna będzie umiejętność obsługi komputera oraz pakietów biurowych. Asystent powinien także dbać o ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach i szkolenia.

Obowiązki i umiejętności

Praca na stanowisku asystenta sprzedaży wymaga zaangażowania i cierpliwości. Sensem całego stanowiska jest wspieranie przełożonego i zdobywanie kwalifikacji. Asystent powinien wykonywać powierzone mu zadania na czas, zgodnie z przyjętym planem. Jako osoba z perspektywami awansu powinien uważnie obserwować przełożonych i zdobywać doświadczenie w swojej branży. Wymaga się od niego chęci samokształcenia oraz dobrej samoorganizacji. Umiejętność obsługi pakietów biurowych oraz programów specjalistycznych będzie dużym atutem.
Na stanowisku wymagane jest:
• Chęć doskonalenia swoich umiejętności
• Dobra organizacja i skrupulatność
• Komunikatywność, wyczucie oraz umiejętność prowadzenia terminarza

Wymagane kwalifikacje

  • Wyższe wykształcenie z zarządzania, handlowe lub finansowe
  • Doświadczenie w branży
  • Biegła obsługa komputera oraz pakietów biurowych
  • Znajomość języka angielskiego

Przydatne linki

Najlepsze lokalizacje dotyczące Asystent sprzedaży

Najlepsze firmy oferujące pracę

Podobne oferty pracy

Czy pracujesz w tej branży? Jesteś zadowolony?