stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Przeglądaj oferty pracy w Producent przemysłowy

76 Producent przemysłowy ofert pracy w Polsce

Praca producenta przemysłowego polega na wytwarzaniu dóbr z półproduktów lub surowców. W fabrykach przemysłowych pracują specjaliści przy maszynach i przy taśmociągach nadzorując ich pracę, bądź wykonując prace, które ze względu na swój stopnień skomplikowania albo wymagania dotyczące jakości muszą być wykonywane ręcznie. Przy przemyśle zawsze pracuje zespół specjalistów na różnych szczeblach, od najwyższych, dyrektorów, przez kierowników zespołów, aż po pracowników fizycznych. Praca producenta przemysłowego często jest w zaplanowana w taki sposób, że każda osoba musi być obecna na swoim stanowisku pracy.
W przemyśle ważny jest ciągły nadzór. Stosowane są określone procesy technologiczne opracowane przez specjalistów i często nawet najmniejsze odchylenie od standardów produkcyjnych może skończyć się znacznym obniżeniem jakości produktu końcowego. Dlatego też każdy pracownik, niezależnie od zajmowanego stanowiska, powinien na bieżąco zgłaszać wszystkie, najdrobniejsze nawet, odchylenia od normy. Osoby pracujące jako producent przemysłowy często pracują przy ciężkich maszynach i niebezpiecznych chemikaliach, dlatego niezmiernie ważne jest wprowadzenie i stosowanie zasad BiHP.

Obowiązki i umiejętności

Pracownicy przemysłowi odpowiadają za stworzenie, wdrożenie i nadzór nad zastosowanym procesem technologicznym. Wymaga się, aby na bieżąco kontrolowali stan procesu oraz jakość produktów pośrednich i końcowych, co pomaga w eliminowaniu błędów we wczesnym stadium. Oczekuje się, że będą bezwzględnie przestrzegać przepisów bezpieczeństwa oraz przeciwpożarowych. Pracownicy przemysłowi odpowiadają również za stan powierzonych im maszyn, ciągłą konserwację oraz przeprowadzanie wymaganych napraw.
Od pracowników przemysłowych oczekuje się:
• Nadzoru nad procesem powstawania produktów
• Znajomości i przestrzegania przepisów BiHP
• Wykonywania poleceń bezpośredniego przełożonego

Wymagane kwalifikacje

  • Wykształcenie odpowiadające zajmowanemu stanowisku
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych
  • Znajomość używanych procesów technologicznych

Przydatne linki

Najlepsze lokalizacje dotyczące Producent przemysłowy

Podobne oferty pracy

Czy pracujesz w tej branży? Jesteś zadowolony?

Najnowsze oferty pracy w Producent przemysłowy

Market Development Specialist
Wrocław, dolnośląskie
Operator Procesu SMT
Zielona Góra, lubuskie
Księgowa z j. angielskim
Lubuskie, Słubice