stanowisko lub firma
miasto lub województwo
Zaawansowane »

Przeglądaj oferty pracy: Produkcja

13,507 Produkcja w Polsce

Praca w produkcji polega na wytwarzaniu dóbr materialnych. Osoby pracujące w tej branży zajmują się wytwarzaniem produktów, które zaspakajają potrzeby społeczne lub wydobywaniem albo przetwarzaniem surowców na gotowe wyroby. Stanowiska zawodowe z branży produkcji to między innymi inżynierowie, mechanicy, monterzy, spawacze, kontrolerzy jakości oraz kierownicy produkcji.
Pracownicy produkcji często wykonują takie czynności jak montaż elementów, obługa maszyn (zgrzewarka, prasa), śrutowanie, piaskowanie elementów metalowych. Zadania mogą również polegać na wykonywaniu prac magazynowych, pakowaniu artykułów spożywczych lub przemysłowych, praca przy załadunku i rozładunku towarów.

Obowiązki i umiejętności

Od pracowników produkcji wymaga się wysokiej motywacji do wykonywanych zadań oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym. Pracownicy produkcji muszą również posiadać umiejętność pracy w zespole. Od inżynierów produkcji oczekuje się specjalistycznej wiedzy w określonej dziedzinie techniki oraz ukończenia studiów wyższych.

Od pracownika produkcji oczekuje się:
• Wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego

• Realizacji planu produkcyjnego

• Umiejętności obsługi maszyn produkcyjnych

Wymagane kwalifikacje

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

Przydatne linki

Popularne stanowiska w branży Produkcja

Czy pracujesz w tej branży? Jesteś zadowolony?