stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Przeglądaj oferty pracy w Operator wózka widłowego

2,506 Operator wózka widłowego ofert pracy w Polsce

Operator wózka widłowego jest pracownikiem zajmującym się transportem na niewielkie odległości i układaniem towaru przy pomocy wózka widłowego na półkach magazynowych. Czasem do jego zadań należy również skompletowanie palety, jej opisanie i zabezpieczenie. Operator powinien bezpiecznie przewozić towar, bez jego uszczerbku, a także wiedzieć gdzie co się znajduje – paczki muszą być opisane, a w przypadku większych magazynów również zaznaczone na planie. Operator powinien umieć czytać taki plan i prawidłowo z niego korzystać.

Operator wózka widłowego czasem pomaga również w ładowaniu towaru do samochodów, do transportu. Musi zawsze uważać aby nie zrobić nikomu ani sobie krzywdy, ponieważ pracuje z ciężkim towarem. Bezwzględnie musi przestrzegać zasad BiHP obowiązujących w miejscu pracy. Operator powinien prowadzić dokumentację towarów znajdujących się w magazynie, na bieżąco ją korygować i uzupełniać, oraz czynnie uczestniczyć w inwentaryzacjach. Operator musi dbać o porządek w miejscu pracy. Dodatkowym atutem jest umiejętność dokonywania drobnych, bieżących napraw.

Obowiązki i umiejętności

Operator wózka widłowego odpowiedzialny jest za utrzymywanie porządku na magazynie oraz prowadzenie na bieżąco aktualnej dokumentacji dotyczącej ilości towaru i jego położenia. W razie potrzeby powinien pomagać przy załadunkach i rozładunkach oraz kierować od razu towar w odpowiednie miejsca. Operator zawsze musi przestrzegać zasad BiHP oraz pilnować innych pracowników, aby również ich przestrzegali w miejscu pracy. W razie potrzeby wymaga się, aby operator potrafił przeprowadzić drobne naprawy serwisowe wózka.

Stanowisko operatora wózka widłowego wymaga:
• Sumienności w wykonywaniu obowiązków
• Umiejętności w utrzymaniu porządku w miejscu pracy oraz aktualnej dokumentacji towarów
• Bezwzględnego przestrzegania zasad BiHP

Wymagane kwalifikacje

  • Wykształcenie średnie
  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe

Przydatne linki

Najlepsze lokalizacje dotyczące Operator wózka widłowego

Najlepsze firmy oferujące pracę

Podobne oferty pracy

Czy pracujesz w tej branży? Jesteś zadowolony?

Najnowsze oferty pracy w Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego (m/k)
Strzelce Opolskie, opolskie
Magazynier - operator wózka widłowego
Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie
Operator wózka widłowego
Rzeszów, podkarpackie
Magazynier - operator wózka widłowego
Bielsk Podlaski, podlaskie
Operator wózka widłowego (k/m/d)
Wałbrzych, dolnośląskie