stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Przeglądaj oferty pracy w Analityk inwestycyjny

2 Analityk inwestycyjny ofert pracy w Polsce

Być może od dzieciństwa obserwujesz programy giełdowe, a może dopiero od niedawna analizujesz wykresy spółek. Jeśli interesuje Cię analizowanie projektów inwestycyjnych, ta praca z pewnością jest dla Ciebie. Pozwala Ci poszerzać swoje horyzonty o nowe doświadczenia przy ocenianiu spółek giełdowych, jak również pojedynczych inwestycji. Pracując dla firmy będziesz analizował strategię lub okazje, które mogą pomóc w rozwoju lub rozszerzyć działalność. Pracując dla indywidualnych odbiorców, będziesz obracał ich pieniędzmi, a dodatkowe zyski będą zawdzięczać właśnie Tobie. Praca będzie wymagać od Ciebie poświęcenia i powołania, ale będziesz mógł pracować z najlepszymi w branży.
Dzięki pracy jako analityk inwestycyjny, możesz również uczestniczyć w szkoleniach, które rozszerzą Twoje kompetencje i wspomogą w rozwoju. Będziesz mógł pracować na podobnych stanowiskach, zarówno dla wielkich korporacji, jak indywidualnych klientów. Jeśli kręci Cię analizowanie strategii, rynków, ciekawe pomysły inwestycyjne, dynamiczny rozwój i ryzyko inwestycyjne – ta praca zdecydowanie jest dla Ciebie.

Obowiązki i umiejętności

Praca analityka wiąże się z szeregiem obowiązków i wysokich wymagań. Często też z dużym stresem oraz odpowiedzialnością za powierzone fundusze. Pracodawcy będą wymagać od Ciebie pewnych umiejętności, którymi nie każdy może się szczycić. Twoim głównym zadaniem i Twojego zespołu będzie wybieranie dla firmy spośród tysięcy innych inwestycji, które mogą przynieść niewspółmierne zyski przy minimalizacji ryzyka. Wymaga to posiadania analitycznego umysłu, umiejętności dokonywania trafnych wyborów, umiejętności przewidywania ewentualnych problemów, oraz pewności swoich decyzji.
Do pracy nadają się osoby:
• Potrafiące myśleć logicznie i przewidywać potencjał inwestycji
• Umiejące w jasny sposób wyrażać swoje myśli w swoim zespole
• Osoby, które pracowały już przy podobnych projektach i orientują się w sytuacji rynkowej

Wymagane kwalifikacje

  • Dyplom magisterski z Biznesu lub Zarządzania
  • Znajomość rynku europejskiego i lokalnego
  • Mile widziane języki obce

Przydatne linki

Najlepsze lokalizacje dotyczące Analityk inwestycyjny

Podobne oferty pracy

Czy pracujesz w tej branży? Jesteś zadowolony?

Najnowsze oferty pracy w Analityk inwestycyjny

Analityk Inwestycyjny
Mazowieckie, Śródmieście, Warszawa