stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Przeglądaj oferty pracy w Monter izolacji

182 Monter izolacji ofert pracy w Polsce

Monter izolacji to rodzaj pracownika fizycznego, który zajmuje się montażem materiałów izolacyjnych w zakładach, budynkach i mieszkaniach. Do jego obowiązków może należeć między innymi przygotowywanie materiału izolacyjnego, wymierzenie i dostosowanie parametrów remontowych do planów remontu, a w końcu montaż materiałów izolacyjnych. Monter izolacji musi posiadać wiedzę z zakresu materiałów izolacyjnych, a także oblachowania, w szczególności jego montażu. W tym przypadku powinien także znać zasady obróbki blacharskiej. Monter instalacji może znaleźć zatrudnienie w firmach budowlanych lub pracować na zlecenie będąc związanym z agencją pracy tymczasowej. Zawód montera instalacji może być także wykonywany w określonych przedsiębiorstwach branży przemysłowej lub stoczniach.

Obowiązki i umiejętności

Zamiast określonego wykształcenia lub ukończonych kursów od montera izolacji wymaga się przede wszystkim wcześniejszego doświadczenia oraz zdolności technicznych i manualnych. Bardzo ceniona jest znajomość branży izolacji przemysłowych oraz wiedza na temat materiałów izolacyjnych. 
Będąc monterem izolacji w firmie budowlanej nie można mieć przeciwwskazań do pracy na wysokościach. Poza tym monter izolacji powinien być osobą zaangażowaną, dokładną i precyzyjną. Umiejętność pracy w zespole jest także kolejnym bardzo istotnym czynnikiem. W przypadku pracy na zlecenie, monter izolacji powinien być gotowy do pracy zmianowej, w tym również w godzinach nocnych oraz w weekend. Powinien być także dyspozycyjny i posiadać prawo jazdy kategorii B.

Na stanowisku montera izolacji wymagane jest:
- zdolności manualne i techniczne
- dyspozycyjność
- precyzja i skrupulatność

Wymagane kwalifikacje

  • Wykształcenie na poziomie średnim
  • Znajomość branży izolacyjnej
  • Prawo jazdy kat. B

Przydatne linki

Najlepsze lokalizacje dotyczące Monter izolacji

Podobne oferty pracy

Czy pracujesz w tej branży? Jesteś zadowolony?