stanowisko lub firmamiasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Przeglądaj oferty pracy w Elektromonter

790 Elektromonter ofert pracy w Polsce

Elektromonter to specjalista zajmujący się montażem i bieżącym serwisowaniem urządzeń elektrycznych obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Do jego zadań należy konserwacja i instalacja maszyn i urządzeń elektrycznych oraz planowanie zakresu prac remontowych, remont silników elektrycznych i wykonywanie pomiarów. Elektromonter może także wykonywać swoje obowiązki w ramach realizowania inwestycji budowlanych. Jest wtedy odpowiedzialny za kierowanie grupami technicznymi, realizującymi inwestycje w zakresie budowy sieci elektroenergetycznych, organizowanie pracy pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa, ciągłości, terminowości, jakości i efektywności prac, sporządzanie grafików i rozliczanie czasu pracy, a także tworzenie dokumentacji powykonawczej oraz innych niezbędnych dokumentów operacyjnych, administracyjnych i odbiorowych.

Obowiązki i umiejętności

Elektromonterem można zostać po ukończeniu przynajmniej średniej szkoły technicznej lub zawodowej. Należy także posiadać odpowiednie uprawnienia kwalifikacyjne Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Ważne jest także, aby posiadać odpowiednie umiejętności, w tym analitycznego myślenia i zdolności manualne. W wielu przypadkach wymagana jest znajomość schematów elektrycznych oraz umiejętność ich analizowania. Do wykonywania tego zawodu pomocne może okazać się prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność. Od elektromonterów wymagane są takie cechy osobowościowe jak odpowiedzialność, sumienność oraz bycie zorientowanym na wyniki.

Na stanowisku elektromontera wymagane jest:
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- rozwinięte umiejętności manualne
- orientacja na wyniki

Wymagane kwalifikacje

  • Średnie wykształcenie techniczne
  • Ukończony kurs kwalifikacyjny SEP
  • Prawo jazdy kategorii B

Przydatne linki

Najlepsi pracodawcy

Najlepsze lokalizacje dotyczące Elektromonter

Najlepsze firmy oferujące pracę

Podobne oferty pracy

Czy pracujesz w tej branży? Jesteś zadowolony?

Najnowsze oferty pracy w Elektromonter

Elektromonter z językiem niemieckim
Wrocław, Warszawa, Poznań, Kielce, Katowice, Olsztyn, Toruń, Gdańsk, Szczecin, L, dolnośląskie
Pracownik o profilu elektrycznym
Okolice Drezna za granicą
Elektromonter z językiem niemieckim
Okolice Drezna za granicą
ELEKTRYK/ELEKTROMONTER
Kraków, Warszawa, Wrocław, Kielce, Lublin, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Łódź, Rzeszów, Toruń, Olsztyn, Opole, Poznań,
Elektromonter
Gdańsk, pomorskie
Elektromonter trakcji elektrycznej
Warszawa Mokotów, mazowieckie