stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Przeglądaj oferty pracy w Kierownik hotelu

27 Kierownik hotelu ofert pracy w Polsce

Kierownik hotelu jest osobą zajmującą się prowadzeniem oddziału hotelu według określonych przez firmę norm, zasad i standardów. Kierownik jest bezpośrednio odpowiedzialny przed dyrektorem placówki za całość zarządzania. Wlicza się w to kierowanie wszystkimi działami oraz organizowanie ich prac, w tym działu sprzątającego, obsługi klienta, ochrony oraz gastronomicznego – musi więc cechować się umiejętnościami organizacyjnymi. Powinien dbać o jakość każdej z usług świadczonych przez te działy oraz dbać o zadowolenie klienta. Zajmuje się również promocją hotelu.
Kierownik hotelu powinien utrzymywać kontakt ze stałymi klientami oraz umieć pozyskiwać nowych, musi więc być osobą wysoce komunikatywną i charyzmatyczną, z płynną znajomością języka angielskiego. Po każdym okresie rozliczeniowym kierownik ma za zadanie przygotować raport finansowy z działalności placówki i przedstawić go dyrektorowi, wraz z sugestiami zmian i rozwiązań mogących zwiększyć sprzedaż. W razie potrzeby kierownik organizuje spotkania kierowników działów, a także planuje kursy i prezentacje szkoleniowe dla pracowników, zwiększające ich umiejętności i kompetencje.

Obowiązki i umiejętności

Od kierownika hotelu wymaga się umiejętności samoorganizacji oraz kierowania grupą ludzi. Odpowiada za sprawne, płynne funkcjonowanie hotelu oraz za jakość świadczonych usług, a w wyniku za zadowolenie klientów. Wymaga się, aby dbał o kompetencje swoich pracowników, w razie potrzeby prowadził ciągłą rekrutację oraz dodatkowe szkolenia. Konieczna jest również umiejętność promocji i marketingu placówki, a także sporządzania raportów finansowych i analiza skuteczności przeprowadzonych akcji.
Kierownik hotelu płac powinien:
• Być osobą dobrze zorganizowaną i komunikatywną
• Być dyspozycyjny i kreatywny
• Wykazywać się umiejętnościami marketingu

Wymagane kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziane inne języki

Przydatne linki

Najlepsi pracodawcy

Najlepsze lokalizacje dotyczące Kierownik hotelu

Najlepsze firmy oferujące pracę

Podobne oferty pracy

Czy pracujesz w tej branży? Jesteś zadowolony?

Najnowsze oferty pracy w Kierownik hotelu

Recepcjonista (k/m)
Kraków, Małopolskie
Kierownik Hotelu
Mazowieckie, Nowe Miasto
Kierownik Sprzedaży (k/m)
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Kierownik Recepcji (k/m)
Wrocław, Dolnośląskie
Kierownik SPA & Wellness (k/m)
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Kierownik Gastronomii (k/m)
Świnoujście, Zachodniopomorskie