stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

podkarpackie

5,266 Oferty pracy dostępne w podkarpackie

Województwo podkarpackie to głównie pola i góry. Często bywa niedoceniane przez turystów, mimo że widoki są tu wspaniałe, trasy wymagające, a ludzie dobrzy i pomocni. Jako że góry są tu łagodniejsze niż w samych Tatrach, wysportowany turysta może bez przeszkód zwiedzić większość województwa poruszając się rowerem. Tutaj też znajduje się najbardziej wysunięty na południe punkt Polski.
Silną stroną Podkarpaczan jest sport. Stąd właśnie pochodzi najlepszy zespół siatkarzy w Polsce – Asseco Resovia Rzeszów. Oczywiście gra tu się również w piłkę nożną, a zespół żużlowców Stal Rzeszów jest znany w całej Polsce. Nie brakuje także fanów piłki ręcznej, koszykówki, tenisa stołowego czy hokeja na lodzie.
Najważniejszym miastem jest bezsprzecznie Rzeszów. Tutaj swoją siedzibę mają władze Policji, Straży Pożarnej, a także Wojska. Zamek Lubomirskich w Rzeszowie zachwyca pięknem. W całym województwie jest dość dużo pałacy i dwórów, które niegdyś należały do bogatych właścicieli ziemskich, a dziś w większości otwarte są dla zwiedzających.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w podkarpackie

Najlepsze oferty pracy w podkarpackie

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w podkarpackie

Kasjer / kasjerka
Przemyśl podkarpackie
Drogomistrz
Lesko podkarpackie
HR Specialist (m/k)
Rzeszów, podkarpackie
HR Specialist (m/k)
Rzeszów, podkarpackie
Drogomistrz
Lesko, podkarpackie
PŁYTKARZ - praca Francja
Przemyśl, podkarpackie
PŁYTKARZ - praca Francja
Rzeszów, podkarpackie