stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Olsztyn

1,940 Oferty pracy dostępne w Olsztyn

To leżące w południowej części Warmii miasto jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego, słynącego ze swoich walorów przyrodniczych i historycznych. Od lat przyciąga turystów z całego kraju, których liczba - jak pokazują badania - rośnie z roku na rok.
Olsztyn, będący niegdyś areną istotnych wydarzeń politycznych, kulturalnych i naukowych, do dzisiaj zachował liczne zabytki świadczące o historii i wielokulturowości tego miasta. To tutaj bowiem splatały się zwyczaje katolickie, prawosławne i protestanckie, kultura polska i niemiecka, oraz tradycje rzemieślnicze i przemysłowe. To tutaj Mikołaj Kopernik, kojarzony zazwyczaj z Toruniem, śledził ruch planet i zjawisko równonocy, a Feliks Nowowiejski szukał inspiracji dla swoich kompozycji.
Dzięki bogactwu przyrody i wyjątkowemu położeniu wśród lasów i jezior dziś miasto to stanowi jeden z głównych ośrodków turystycznych w kraju. Te położone na stosunkowo niewielkim obszarze tereny przyrodnicze charakteryzuje zachwycające bogactwo fauny i flory, które zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Olsztyn

Najlepsze oferty pracy w Olsztyn

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Olsztyn

Kierowca autobusu miejskiego - Warszawa
Olsztyn, warmińsko mazurskie
Specjalista ds. dotacji
Olsztyn, warmińsko mazurskie
Pracownik ds. postprocessingu danych 3D
Olsztyn , warmińsko-mazurskie
Specjalista ds. kadr i płac
Warmińsko-mazurskie, Jaroty, Olsztyn
Dodatkowa pensja co miesiąc
Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
Konstruktor
Warmińsko-mazurskie, Olsztyn