stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Oświęcim

118 Oferty pracy dostępne w Oświęcim

Oświęcim to miasto o wyjątkowym znaczeniu historycznym, będące dziś światowym orędownikiem pokoju, tolerancji i dialogu międzykulturowego.
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau, miejsce działającego podczas II wojny światowej obozu koncentracyjnego, zostało w 1979 roku wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO jako pomnik upamiętniający ludobójstwo, działając od tamtej pory na rzecz edukacji młodszych pokoleń i podtrzymywania pamięci o przeszłości.
Oświęcim jest dziś miastem, które charakteryzuje wysoki rozwój sektora przemysłowego, z dobrze wykształconym sektorem usług i handlu. Położenie Oświęcimia stanowi niezaprzeczalny atut dla rozwoju gospodarczego tego miejsca, jest ono bowiem dobrze skomunikowane zarówno z resztą regionu, jak i z całym krajem.
Obecnie głównym celem Oświęcimia jest uczynienie z niego miejsca nowoczesnego, będącego ośrodkiem zrównoważonego i wszechstronnego rozwoju, które może poszczycić się aktywnością kulturową oraz dbałością o edukację i pielęgnowanie tożsamości narodowej. Władze miasta podejmują także działania, by zachęcić nowych inwestorów i wspierać lokalnych przedsiębiorców.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Oświęcim

Najlepsze oferty pracy w Oświęcim

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?