stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

małopolskie

14,816 Oferty pracy dostępne w małopolskie

To właśnie tu znajduje się Zakopane – miasto, które Polacy pokochali ze względu na zamiłowanie do górskich szlaków, a rozsławione przez Adama Małysza – znanego na całym świecie skoczka narciarskiego. Miłośnicy dwóch kółek będą zachwyceni Karpackim Szlakiem Rowerowym.
Z górskich szczytów można podziwiać piękne panoramy. Trochę niżej, w Krakowie, znajduje się Uniwersytet Jagielloński, jeden z najlepszych w Polsce. Bardzo popularne wśród turystów są również wycieczki do starej kopalni soli w Wieliczce, gdzie znajdują się piękne solne rzeźby.
Zniszczenia drugiej wojny światowej dotknęły również te tereny, o czym można się przekonać odwiedzając niemiecki obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau. Znana na całą Polskę jest także przepiękna Kalwaria Zebrzydowska wpisana na listę UNESCO – tak, jak i stare drewniane kościoły w południowej części województwa.
Turystyka, sport i nauka – tak najkrócej można podsumować gospodarkę tego regionu. Janosik – legendarny góral, który rabował bogatych a oddawał biednym byłby dumny z rozwoju tego regionu.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w małopolskie

Najlepsze oferty pracy w małopolskie

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?