stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Leszno

151 Oferty pracy dostępne w Leszno

Pierwsze wzmianki źródłowe na temat Leszna datowane są na koniec XIV wieku. To położone w województwie wielkopolskim miasto zajmuje dogodną lokalizację miedzy dwoma dużymi centrami gospodarczo-edukacyjno-kulturalnymi, jakimi są Poznań i Wrocław.
Siłą napędową rozwoju miasta jest rosnąca konkurencyjność kluczowych dla niego sektorów. Choć Leszno charakteryzuje stosunkowo wysokie zróżnicowanie pod względem gospodarki, władze miasta inwestują przede wszystkim w rozwój branży metalowo-maszynowej, która ma w tym regionie duże tradycje. Modernizacja ma na celu nie tylko unowocześnienie bazy produkcyjnej i technologicznej, ale przede wszystkim rozbudowę powiązań sieciowych miedzy przedsiębiorcami, a inwestorami.
Intensywnie rozwija się także branża budowlana, przed którą stoją nowe szanse i wyzwania związane z nowymi inwestycjami drogowymi, budowlanymi czy mieszkalnymi. Dzięki swojemu strategicznemu położeniu miedzy dwiema dużymi aglomeracjami Leszno staje się celem wielu przedsiębiorców i nowych inwestorów, którzy mogą tu znaleźć wykwalifikowane kadry i dogodne warunki do prowadzenia biznesu.

Najlepsze oferty pracy w Leszno

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Leszno

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY
Leszno, wielkopolskie
Pracownik Inwentaryzacji Leszno
Wielkopolskie, Leszno
KIEROWNIK APTEKI - LESZNO
Leszno, wielkopolskie