stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Kraków

10,963 Oferty pracy dostępne w Kraków

Kraków, była stolica Polski, jest jednym z najważniejszych i największych miast w Polsce, liczącym obecnie ponad 700 tysięcy mieszkanców. Szczyci się wspaniałą średniowieczną architekturą, a co godzinę można usłyszeć sławny, urwany Hejnał Mariacki z wieży kościoła Mariackiego.
Kraków jest istotnym węzłem transportowym z rozwiniętą siecią dróg i połączeń tramwajowych. Posiada rozbudowane lotnisko obsługujące 59 miast na świecie, drugie pod względem liczby obsługiwanych pasażerów w Polsce.
Kraków można dziś nazwać stolicą outsourcingu. Znajduje tam zatrudnienie 40% pracowników działających w tej branży, szczególnie w sektorze biznesowym i IT. Często jest wybierany przez biznesmenów jako miejsce spotkań biznesowych ze względu na rozwiniętą sieć komunikacyjną oraz niewielką odległość od ośrodków wypoczynkowych położonych w zaciszu gór.
Praktycznie na każdym kroku można spotkać studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego, jednego z najlepszych w Polsce i Europie. Swobodnie wymienisz z nimi uwagi na temat najstarszego klubu piłki nożnej, sławnej na całą Polskę Cracovii. A jeśli szukasz przygód, bez problemu znajdziesz chętnych do wypróbowania toru kajakarstwa górskiego.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Kraków

Najlepsze oferty pracy w Kraków

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?