stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Koszalin

465 Oferty pracy dostępne w Koszalin

Koszalin jest miastem z wojskową tradycją. Od XVIII wieku istniał tu garnizon, a jego pozostałością jest obecnie Centrum Szkolenia Sił Powietrznych. Przez pewien czas był siedzibą Okręgu Wojskowego, ale ten został przeniesiony do Bydgoszczy. Działa tu Wojskowa Straż Pożarna.
Droga lądowa prowadząca przez Koszalin jest konkurencją dla transportu towarów drogą morską, zwłaszcza na trasie Gdańsk-Szczecin. Jeśli zbłądzisz w tym mieście, uśmiech na twarzy może wywołać rondo łączące tylko dwie ulice, ale w przyszłości planowane jest podłączenie trzeciej. Największa główna droga prowadzi przez środek miasta.
Nie zachowało się tu wiele pozostałości z czasów średniowiecza, ale jedną z nich jest kaplica św. Gertrudy. Znaleźć tu również można postkomunistyczne fabryki, obecnie w większości znajdujące się w rękach prywatnych. Ciekawy może się okazać „dąb pamięci” upamiętniający zwycięstwa olimpijskie Heinricha von Pollay. Wybrani mają szansę zobaczyć mechanizm zegara koszalińskiej Katedry, choć nie jest on publicznie dostępny do zwiedzania.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Koszalin

Najlepsze oferty pracy w Koszalin

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Koszalin

Kierownik Sklepu - własna działalność
Koszalin, zachodniopomorskie
PRACOWNIK SOCJALNY
Koszalin, zachodniopomorskie
Praca
Koszalin, Zachodniopomorskie
dam pracę
Zachodniopomorskie, Koszalin
Lider Gościnności
Koszalin zachodniopomorskie
Kierownik Kontraktu
Koszalin, zachodniopomorskie
Kelner/ Kelnerka
Koszalin, Zachodniopomorskie