stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Gliwice

1,827 Oferty pracy dostępne w Gliwice

Położone na Górnym Śląsku Gliwice są jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w tym rejonie. Wykorzystując swoje korzystne położenie na skrzyżowaniu europejskich szlaków transportowych, miasto konsekwentnie realizuje swoją politykę gospodarczą, nastawioną na inwestycje i rozwój, który oparty jest dzisiaj głównie na przemyśle motoryzacyjnym, nowych technologiach oraz logistyce.
To tutaj działa "Technopark Gliwice", którego kluczowym celem jest uczynienie z miasta regionalnej potęgi nowych technologii. Przedsięwzięcie to zrzesza grono specjalistów i naukowców, których zadaniem jest pozyskanie nowych inwestorów i zainteresowanie firm korzystających z nowoczesnych technologii, jak i zapewnienie im kompleksowego doradztwa finansowego, prawnego oraz usług naukowo-badawczych.
W samym mieście i jego okolicy znajduje się wiele wartych zwiedzenia obiektów, wśród których wyróżniają się legendarne zamki, pełne przepychu pałacyki przypominające o czasach świetności regionu, jak i również starodawne drewniane kościółki i tajemnicze cmentarze sprzed lat.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Gliwice

Najlepsze oferty pracy w Gliwice

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Gliwice

Lekarz POZ
Gliwice, slaskie
Stomatolog
Gliwice, slaskie
Programista iOS
Gliwice, slaskie
Pakowaczka/Pakowacz
Gliwice, śląskie
PHP Developer
Od 5000 zł brutto/msc - Gliwice, Śląskie
Account Manager/New Business Manager
Od 5000 zł brutto/msc - Gliwice, Śląskie
Programista Magento
Od 5000 zł brutto/msc - Gliwice, Śląskie