stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Giżycko

152 Oferty pracy dostępne w Giżycko

Giżycko to jedno z głównych polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych, często nazywane jest stolicą żeglarstwa w Polsce. W mieście znajduje się wiele portów żeglarskich, które usytułowane są na szlaku wielkich jezior mazurskich. Jeziora stanowią niecałe 12% ogólnej powierzchni terenu, a w najbliższej okolicy miasta znajduje się ich 13.

Do dawnych nazw miasta zalicza się Lec, Łoczany czy Łuczany. Giżycko pod swoją obecną nazwą znane jest dopiero od 1946 roku. Dominuje tu przemysł lekki, produkcja rozdzielni elektrycznych, oświetlenia przemysłowego oraz LED. Rozwinięty jest również przemysł spożywczy (mleczarnia, wytwórnia sękaczy oraz piekarnie), rozwija się również produkcja jachtów, swoją siedzibę ma tu stocznia remontowa żeglugi śródlądowej.

W Giżycku odbywa się wiele imprez cyklicznych, a do najbardziej znanych należy Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej o nazwie „Szanty w Giżycku”. W sierpniu w amfiteatrze organizowany jest najstarszy w Polsce festiwal związany z kulturą hip-hop: Mazury Hip-Hop Festiwal.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Giżycko

Najlepsze oferty pracy w Giżycko

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Giżycko

POMOCNIK ELEKTROMONTERA
Giżycko, warminsko-mazurskie
ROBOTNIK DROGOWY
Giżycko, warminsko-mazurskie
inspektor
Giżycko
SPAWACZ
Giżycko, warminsko-mazurskie
inspektor
Giżycko, warminsko-mazurskie
ASYSTENT DS.BIUROWO-ADMINISTRACYJNYCH
Giżycko, warminsko-mazurskie
Inspektor
Giżycko, Warmińsko-mazurskie
Inspektor
Giżycko warmińsko-mazurskie