stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Gdańsk

2,504 Oferty pracy dostępne w Gdańsk

Gdańsk to jedno z najstarszych miast Polski o niezwykle bogatej historii. To tu narodziła się Solidarność, której działaniom przyświecała idea wolności i współpracy, to tu miały miejsce przełomowe wydarzenia Sierpnia ‘80, które zwróciły oczy całej Europy i reszty świata na to nadmorskie miasto. Jest to także symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej i początku upadku komunizmu w Europie Środkowej.
To miasto o ponad tysiącletniej historii jest dzisiaj stolicą polskiej gospodarki morskiej, gdzie mieszczą się główne stocznie oraz Port Gdańsk, stanowiący istotny międzynarodowy węzeł komunikacyjny oraz jeden z głównych ośrodków przemysłu rybnego. Otwartość na inwestorów i udział w projektach międzynarodowych napędzają gospodarkę tego rejonu.
Warto pamiętać, że Gdańsk to nie tylko bogata historia i rozwinięty przemysł, ale również morze atrakcji: oferuje rozrywkę kulturalną, możliwość odpoczynku wśród zabytkowej architektury, spacery urokliwymi uliczkami oraz letni wypoczynek na złotych plażach i kąpiele w spienionym Bałtyku. Jego dodatkową zaletą jest doskonała komunikacja miejska z Sopotem i Gdynią. Letnią atrakcję stanowi tu Jarmark św. Dominika o ponad 750-letniej tradycji.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Gdańsk

Najlepsze oferty pracy w Gdańsk

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?