stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Ełk

167 Oferty pracy dostępne w Ełk

Ełk, choć nie jest dużym miastem, może poszczycić się własnym jeziorem. Ulrich von Jungingen nadzorował budowę zamku na wyspie, który miał służyć jako podgrodzie zamku w Malborku. Wcześniej połączony był z lądem zwodzonymi mostami, obecnie wyspa została przekształcona groblą w półwysep, co pozwala na łatwy dostęp do zamku.
W Ełku znajduje się wiele pięknych kościołów, z których największym i najstarszym jest Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ponieważ miasto przez wiele lat należało do Prus i Niemiec, na każdym kroku spotyka się tu budynki z czerwonej cegły, jak Budynek Sądu Rejonowego.
Ełk jest częścią Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która pomaga firmom krajowym i zagranicznym w rozwoju na tym terenie. Głównie króluje tu przemysł lekki, choć produkowane są również części samochodowe.
Ełk zdaje również egzamin jako baza wypadowa dla żeglarzy i kajakarzy. Bliskie sąsiedztwo jezior i rzek pozwala na uprawianie sportów wodnych, a niskie ceny noclegów zachęcają do dłuższego pobytu.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Ełk

Najlepsze oferty pracy w Ełk

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Ełk

Praca
Ełk, Warmińsko-mazurskie
Kierownik Robót Mostowych
EłK , warmińsko-mazurskie
Kierownik Robót Mostowych
Ełk, warmińsko-mazurskie
Frezer CNC (Delegacja)
Ełk, warmińsko-mazurskie
Monter Sieci i Instalacji Gazowych
Ełk, warmińsko-mazurskie
Doradca handlowo techniczny
Warmińsko-mazurskie, Ełk
Dam pracę w sklepie z odzieżą
Warmińsko-mazurskie, Ełk