stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Ełk

432 Oferty pracy dostępne w Ełk

Ełk, choć nie jest dużym miastem, może poszczycić się własnym jeziorem. Ulrich von Jungingen nadzorował budowę zamku na wyspie, który miał służyć jako podgrodzie zamku w Malborku. Wcześniej połączony był z lądem zwodzonymi mostami, obecnie wyspa została przekształcona groblą w półwysep, co pozwala na łatwy dostęp do zamku.
W Ełku znajduje się wiele pięknych kościołów, z których największym i najstarszym jest Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ponieważ miasto przez wiele lat należało do Prus i Niemiec, na każdym kroku spotyka się tu budynki z czerwonej cegły, jak Budynek Sądu Rejonowego.
Ełk jest częścią Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która pomaga firmom krajowym i zagranicznym w rozwoju na tym terenie. Głównie króluje tu przemysł lekki, choć produkowane są również części samochodowe.
Ełk zdaje również egzamin jako baza wypadowa dla żeglarzy i kajakarzy. Bliskie sąsiedztwo jezior i rzek pozwala na uprawianie sportów wodnych, a niskie ceny noclegów zachęcają do dłuższego pobytu.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Ełk

Najlepsze oferty pracy w Ełk

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Ełk

Elektromechanik
Warmińsko-mazurskie, Ełk
Hostessa/Promotorka- praca Ełk
Ełk, warmińsko mazurskie
OPIEKUNKA DZIECIĘCA
Ełk, Warmińsko-mazurskie
Kierownik ds. Technicznych
Ełk, warminsko-mazurskie
WYCHOWAWCA
Ełk, warmińsko-mazurskie
Kierownik / Z-ca Sklepu Arhelan Ełk
Ełk, warmińsko mazurskie
Magazynier
Ełk, Warmińsko-mazurskie
OPERATOR URZĄDZEŃ
Ełk, Warmińsko-mazurskie