stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Dębica

217 Oferty pracy dostępne w Dębica

Dębica położona jest na pograniczu dwóch malowniczych krain, jakimi są Kotlina Sandomierska i Pogórze Karpackie. W tej okolicy znajduje się wiele terenów zielonych, takich jak rezerwaty przyrodnicze, parki krajobrazowe oraz liczne pomniki przyrody, przez które wiodą niezliczone trasy spacerowe i edukacyjne, przybliżające historię geologiczno-archeologiczną tego regionu. Już od wczesnych lat swojego istnienia Dębica była ważnym punktem na szlaku handlowym między Węgrami, a Polską.
Jednak Dębica jest dzisiaj przede wszystkim jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych zlokalizowanych w południowo-wschodniej części kraju. Szczególnie rozwinięty jest tutaj przemysł gumowy, który wyprowadził miasto na pozycję lidera przemysłu oponiarskiego, nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Dębica swoim imieniem sygnuje bowiem jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek na świecie.
Rolnictwo także odgrywa istotną rolą w tym regionie. Użytki rolne zajmują tu ponad 60% terenu, a gleby i środowisko naturalne są dobrze zachowane, co sprzyja rozwojowi branży spożywczej i działalności wielu zakładów produkujących zdrową, ekologiczną żywność.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Dębica

Najlepsze oferty pracy w Dębica

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Dębica

MONTER /SKŁADACZ OKIEN
Dębica, podkarpackie
WARTOWNIK - PRACOWNIK OCHRONY
Dębica, podkarpackie
PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Dębica, podkarpackie
SPRZEDAWCA
Dębica, podkarpackie
FREZER CNC
Dębica, podkarpackie
Dyrektor Przedszkola
Dębica, podkarpackie
ZAOPATRZENIOWIEC
Dębica, podkarpackie