stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Chełm

148 Oferty pracy dostępne w Chełm

Miasto Chełm położone jest w środkowo-wschodniej części województwa lubelskiego, przy granicy polsko-ukraińskiej, która jednocześnie stanowi zewnętrzną granicę Unii Europejskiej i Strefy Schengen. Jak podają badania archeologiczne, najstarsze ślady osadnictwa przypadają na okres późnego paleolitu.
Miasto zlokalizowane jest na terenach obszaru zwanego Polesiem Wołyńskim, które cechuje urozmaicony krajobraz i różnorodność fauny i flory. Znajduje się tutaj wiele obszarów chronionych, zamieszkałych przez rzadkie gatunki ptaków i porośnięte dziewiczymi lasami, przez które prowadzą liczne szlaki turystyczne i rowerowe. Jedną z atrakcji tego miejsca jest także zabytkowa kopalnia kredy "Chełmskie Podziemia Kredowe", która składa się z kilku poziomów wydobywczych znajdujących się na głębokości nawet 20 metrów pod powierzchnią ziemi. Co ciekawe, labirynt ten powstał przypadkowo, w efekcie połączenia się pojedynczych wyrobisk.
Biorąc pod uwagę bogatą historię i położenie Chełma, można tu znaleźć także szlaki dziedzictwa kulturowego, takie jak szlak cerkiewny czy szlak pamiątek kultury żydowskiej, które przybliżają wielowiekową historię tego miejsca, gdzie od zawsze przenikały się różne kultury.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Chełm

Najlepsze oferty pracy w Chełm

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Chełm

Windykator Terenowy
Chełm lubelskie
Pracownik biurowy
Lubelskie, Chełm
Assistant
Chełm
Assistant
Chełm