stanowisko lub firma
miasto lub województwo
Zaawansowane »

Piotrków Trybunalski

279 Oferty pracy dostępne w Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski jest miastem leżącym w centralnej Polsce, drugim co do wielkości po Łodzi w województwie. Z miastem związany jest największy polski kompozytor – Fryderyk Chopin. Przepływa tędy rzeka Pilica, która ma nawet własny szlak rekreacyjny.
W mieście znajduje się Zamek Królewski w kształcie wieży. Kształt świadczył o wysokim statusie właściciela. Obecnie budynek nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale w środku powstało muzeum, które warto odwiedzić.
Centrum miasta stanowi rynek. Widać z niego najciekawsze obiekty architektoniczne. Są tu aż 142 kamienice (z których część została odnowiona po pożarze z 1835 roku), mury miejskie, stary budynek Wielkiej Synagogi obecnie służący jako Miejska Biblioteka Publiczna. Niektórych zainteresuje również industrialny budynek dawnej manufaktury, gdzie niegdyś znajdowała się przędzalnia.
Z racji na swoją architekturę oraz dogodne położenie, Piotrków jest miastem często wybieranym przez reżyserów jako plan filmowy. Warto wspomnieć takie filmy, jak „Vabank”, „Psy”, „Pan Tadeusz” czy „1920 Bitwa Warszawska”.

Najlepsze oferty pracy w Piotrków Trybunalski

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Piotrków Trybunalski

OBSŁUGA STOISKA MIĘSNEGO
Piotrków Trybunalski
Inżynier R&D
Piotrków Trybunalski
Doradca klienta- Piotrków Trybunalski
Łódzkie, Piotrków Trybunalski
Doradca Klienta
Piotrków Trybunalski, łódzkie
OBSŁUGA STOISKA MIĘSNEGO
Łódzkie, Piotrków Trybunalski,
SPRZĄTACZKA DOMOWA
Piotrków Trybunalski
MAGAZYNIER
Piotrków Trybunalski
KIEROWCA KAT C, OPERATOR HDS
Piotrków Trybunalski