stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Piaseczno

198 Oferty pracy dostępne w Piaseczno

Piaseczno, ze względu na swoje położenie w sąsiedztwie Warszawy i przynależność do aglomeracji warszawskiej, jest miastem, które charakteryzuje wysoki wskaźnik przyrostu gospodarczego, szybki rozwój budownictwa oraz obecność wielu zagranicznych firm. W 2010 roku miejsce to zostało uznane przez magazyn Forbes za najbardziej atrakcyjne dla biznesu.
Tradycje miasta sięgają XIII wieku i już od wczesnych lat jego istnienia było miejscem słynącym z handlu, pełne targów i jarmarków. Silnie rozwinięte było także rolnictwo i rzemieślnictwo. Miejsce to zamieszkiwała w przeszłości społeczność żydowska, której przybycie na te tereny datuje się prawdopodobnie na XVII wiek. Śladem po tej niegdyś licznej mniejszości jest dawna synagoga i cmentarz żydowski.
Dziś Piaseczno jest miastem otwartym i może poszczycić się pozycją lidera gospodarczego w regionie dzięki swoim walorom mieszkaniowym i atrakcyjnym terenom inwestycyjnym zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy. Władze miasta inwestują przede wszystkim w zrównoważony rozwój, w którym prężnie działająca gospodarka będzie jednocześnie przyjazna dla środowiska, jak i dla mieszkańców.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Piaseczno

Najlepsze oferty pracy w Piaseczno

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Piaseczno

Doradca Klienta
Piaseczno, mazowieckie
Supply Chain Relationship Manager
Piaseczno, Mazowieckie
Odśnieżanie - Piaseczno
Mazowieckie, Piaseczno
Specjalista ds.windykacji
Mazowieckie, Piaseczno
Doradca Klienta
Piaseczno, mazowieckie