stanowisko lub firma
miasto lub województwo
Zaawansowane »

Opole

2,321 Oferty pracy dostępne w Opole

To położone nad Odrą, liczące ponad 120 tys. mieszkańców miasto, już od 50 lat jest niekwestionowaną stolicą polskiej piosenki, co roku będąc gospodarzem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Podczas tego trzydniowego festiwalu prezentowany jest przegląd osiągnięć minionego sezonu artystycznego i każdego roku przyciąga on fanów polskiej muzyki popularnej z całego kraju, ciesząc się ogromnym prestiżem.
Opole charakteryzuje duże zróżnicowanie gospodarki miasta, z wysokim udziałem przemysłu - dominują branże elektromaszynowe, paliwowo-energetyczne, chemiczne, motoryzacyjne, cementowo-wapiennicze. Miasto, chcąc wspierać dalszy dynamiczny rozwój, nie poprzestaje w staraniach o nowe inwestycje i kontakty biznesowe z zagranicznymi kontrahentami.
Warto także wspomnieć o branży spożywczej oraz regionalnej sieci „Dziedzictwo Kulinarne Opolskie”, która ma na celu promowanie produkcji i konsumpcji wyrobów regionalnych, zrzerzając coraz większą liczbę lokalnych restauratorów, przetwórców oraz rolników, którzy dbają o wysoką jakość produktów i ekologiczną świadomość konsumentów.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Opole

Najlepsze oferty pracy w Opole

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?