stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Gliwice

1,327 Oferty pracy dostępne w Gliwice

Położone na Górnym Śląsku Gliwice są jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w tym rejonie. Wykorzystując swoje korzystne położenie na skrzyżowaniu europejskich szlaków transportowych, miasto konsekwentnie realizuje swoją politykę gospodarczą, nastawioną na inwestycje i rozwój, który oparty jest dzisiaj głównie na przemyśle motoryzacyjnym, nowych technologiach oraz logistyce.
To tutaj działa "Technopark Gliwice", którego kluczowym celem jest uczynienie z miasta regionalnej potęgi nowych technologii. Przedsięwzięcie to zrzesza grono specjalistów i naukowców, których zadaniem jest pozyskanie nowych inwestorów i zainteresowanie firm korzystających z nowoczesnych technologii, jak i zapewnienie im kompleksowego doradztwa finansowego, prawnego oraz usług naukowo-badawczych.
W samym mieście i jego okolicy znajduje się wiele wartych zwiedzenia obiektów, wśród których wyróżniają się legendarne zamki, pełne przepychu pałacyki przypominające o czasach świetności regionu, jak i również starodawne drewniane kościółki i tajemnicze cmentarze sprzed lat.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Gliwice

Najlepsze oferty pracy w Gliwice

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Gliwice

Wiertacz
Gliwice, Śląskie
NPI Process Engineer
Gliwice, Śląskie
Java Team Leader
Gliwice, Śląskie
Senior Software Engineer
Gliwice, Śląskie
Kierownik Robót
Gliwice, Śląskie
ASYSTENT BIURA
Gliwice, Śląskie
Plant Controller (m/f)
Gliwice, slaskie
inspektor
Gliwice, slaskie